Szablony malarskie

Jeśli znudził Ci się wygląd dotychczasowego wnętrza, to nie musisz podejmować się od razu generalnego i kosztownego remontu. Niekiedy wystarczą drobne detale, aby pomieszczenie nabrało nowego charakteru. Nasz sposób to wprowadzenie do przestrzeni nieco koloru oraz ciekawych akcentów. W tym celu sprzedajemy szablony malarskie.

Proponujemy wyroby wykonane w wielu wymiarach, począwszy od niewielkich powierzchniowo do modeli przykrywających znaczne połacie mebli bądź ścian. Przedmioty różnią się również formą i kształtem, prezentują rozmaite przedstawienia graficzne. Bogactwo motywów z pewnością pozwoli każdemu wybrać idealny pod względem wymiaru oraz estetyki. Co do koloru… mają Państwo całkowitą dowolność. Szablony malarskie to jedynie odpowiednio wycięte arkusze, którym barw nadają użytkownicy. W ten sposób można perfekcyjnie dopasować odcień grafiki do panującej w pomieszczeniu kolorystyki lub zabawić się barwą i zmienić całkowicie wnętrza.

Szablony malarskie nadają się do upiększenia kuchni, łazienki czy pokoju dziennego. Ogranicza Państwa wyłącznie wyobraźnia. Jeden nietypowy szablon może bowiem dodać świeżości każdej przestrzeni. Szablony malarskie znajdą zastosowanie między innymi w domach i kawiarniach

Nasze produkty są przeznaczone do jednokrotnego użytku. Powstały ze specjalnej folii szablonowej, która doskonale przywiera do podłoża, dzięki czemu powstała grafika nie zawiera żadnych zniekształceń i krzywizn.

Sortuj według: