575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Naklejki scienne czaszki

Lubisz nietuzinkowe rozwiązania aranżacyjne i chcesz wprowadzić je w swoim domu? Jeśli tak, to polecamy nasze różnorodne naklejki ścienne, z których pomocą udekorujesz każde pomieszczenie. Dużym powodzeniem w sklepie Deco Wall cieszą się motywy czaszek, które z pewnością zwrócą uwagę wszystkich odwiedzających Cię gości. Takie wzornictwo warto wykorzystać w salonie. Sprawdzi się ono też w pokoju nastolatka.

W naszym katalogu czaszka występuje pod wieloma postaciami, dlatego na pewno trafisz na wzór odpowiadający Twoim preferencjom. Każda naklejka ścienna charakteryzuje się doskonałą jakością, a jej aplikacja nie stanowi większego problemu. W trakcie składania zamówienia masz do wyboru kilka rozmiarów oraz kilkanaście wersji kolorystycznych, a także dwa warianty wykończenia - matowy i błyszczący. 

«1 / 1»
«1 / 1»

Naklejki ścienne z kategorii czaszki mają wyjątkowo mocny i wyrazisty charakter. Nadają się zarówno do dekoracji wnętrz ale równie ciekawie wyglądać będą na karoserii Twojego samochodu, któremu niewątpliwie dodadzą ostrego pazura.

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2019 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl