575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Szablony dla dzieci

Aranżacja pokoju dziecka to duże wyzwanie, na szczęście z pomocą naszych dekoracji ściennych masz większą szansę na sukces! Oferujemy Ci różnorodne szablony malarskie, które zachwycą każdego malucha. Tematyka prezentowanych motywów nawiązuje do popularnych kreskówek, dlatego doskonale sprawdzą się w takim pomieszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele opcja dla chłopca i dziewczynki, dlatego na pewno znajdziesz tutaj odpowiedni produkt.

Każdy szablon malarski dla dzieci został wykonany z największą dbałością o detale. Dzięki temu uzyskany z niego rysunek będzie prezentować się doskonale na ścianie w pokoju Twojej pociechy. Także aplikacja motywu nie powinna sprawić Ci większego problemu. Nasze produkty mają warstwę samoprzylepną, dlatego umożliwiają szybkie i dokładne naniesienie wzoru na powierzchnię.

Syn czy córka? To nieważne! Każde dziecko ma w sobie ogromne pokłady energii, kreatywności i twórczości – wystarczy je wydobyć! Każdy rodzic może dzisiaj pozwolić swojemu ukochanemu dziecku stać się współtwórcą jego małego królestwa, jakim jest sypialnia dziecka. Proszę Państwa – odrzućmy na bok standardowe pomysły na wystrój dzieci – różowe mebelki czy niebieskie foteliki! Czas dać się wykazać maluchom i sprawić, że pokochają swój pokoik jeszcze bardziej. Propozycja naszego sklepu w tym aspekcie jest jednoznaczna – wyjątkowe, wysokiej jakości szablony malarskie dla dzieci, które pozwolą maluszkom wykazać się w aranżacji pokoiki – kto wie, być może dzięki temu obudzą Państwo w swoim dziecku aranżacyjną smykałkę?

Oferujemy szeroki wybór wzorów – dlatego bez problemu znajdą Państwo wśród nich dokładnie taki, który idealnie wpisze się w zainteresowania malucha bądź też obecny temat pokoju dziecka. Wszystkie są wykonane z bezpiecznych materiałów dziecka, nie zawierają jakichkolwiek niebezpiecznych substancji. Każdy z szablonów dla dzieci został przemyślany w ten sposób, by nie sprawiać trudności maluchowi w malunkach, ale wręcz przeciwnie – by dziecko się nie zniechęcało postaraliśmy się o odpowiednio dostosowane szablony do wieku maluszka.

Oferowane przez nas szablony dla dzieci są ponadto w naprawdę dobrej cenie. Można w kilka chwil odmienić pokoik nie martwiąc się o dziurę w budżecie. Jest to nauka, świetna zabawa i ekonomiczne rozwiązanie w jednym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2019 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl