575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Naklejki scienne drzewa galezie

Aranżacja Twojego mieszkania nie będzie kompletna, dopóki nie uwzględnisz w niej ciekawych dekoracji ściennych. Jeśli szukasz niedrogich ozdób, które gwarantują ciekawy efekt, to sprawdź koniecznie nasze naklejki z motywem drzew i gałęzi! W katalogu sklepu zebraliśmy wiele inspirujących wzorów, z których pomocą uatrakcyjnić wygląd swojej sypialni, kuchni, łazienki czy salonu. 

Ozdoby ścienne przedstawiające drzewa i gałęzie możesz wykorzystać także do dekoracji drzwi, mebli, a nawet powierzchni szklanych! Każda naklejka wyróżnia się najlepszą jakością wykonania, a dzięki warstwie samoprzylepnej jej aplikacja jest banalnie prosta. Wszystkie produkty z tej kategorii oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Składając zamówienie, wybierz również sposób wykończenia.

«123 / 3»
«123 / 3»

Naklejki ścienne pozwalają w łatwy i niedrogi sposób zmienić coś w swoim domowym otoczeniu. Drzewo na ścianie będzie idealną kontynuacją ogrodu w Twoim domu i stworzy niepowtarzalną atmosferę. Naklejki ścienne drzewa czy gałęzie będą pasowały zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wystroju wnętrz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą naklejek ściennych oraz do zakupów w naszym sklepie

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2019 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl