575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

szablon malarski japoński oj a21

Rozmiar szer x wys: wybierz
Układ: wybierz

Cena: 16,00 złSzablony malarskie wykonujemy ze specjalnej folii szablonowej. Folia ta jest samoprzylepna, dzięki czemu bardzo dokładnie przylega do ściany, a namalowany wzór ma równe i nierozmazane krawędzie. Szablony samoprzylepne są jednokrotnego użytku. 

Szablon z wyciętym wzory pokrywamy specjalną folią transferową co ułatwia naniesienie go w całości na malowaną powierzchnie. Aby ułatwić montaż dużych wzorów, szablony w rozmiarze powyżej szerokości 100cm wykonywane są w dwóch lub trzech częściach.

 

Przed naklejeniem szablonu należy odczekać min 14 dni od momentu malowania ściany. Do każdego szablonu dołączona jest próbka folii do przetestowania w mało widocznym miejscu. 

 

Uwaga

W przypadku pomalowania ściany farbą lateksową (farby zmywalne z wysoką zawartością lateksu, ceramiczne, hybrydowe, najczęściej z oznaczeniem do szorowania lub plamoodporna) mogą wystąpić problemy z przyczepnością szablonu. Nie uwzględniamy reklamacji związanych z malowaniem szablonów na ścianach pomalowanych tego typu farbami.

 

Czas realizacji to 2-3 dni robocze od momentu wpłaty na konto. W przypadku opcji za pobraniem zamówienia realizujemy według kolejności zgłoszenia. Czas realizacji to około 2-3 dni robocze. Do każdej przesyłki dołączona jest próbka i instrukcja naklejania

Zapytaj o produkt

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2019 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl