575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

szablony malarskie czaszki

Nowoczesny szablon malarski to najlepsze rozwiązanie, kiedy chcesz zmienić wygląd wnętrza, nie tracąc wiele pieniędzy na remont. Dla miłośników nietuzinkowego wzornictwa przygotowaliśmy dekoracje ścienne przedstawiające czaszki, w wielu ciekawych odsłonach. Motyw ten będzie dobrze wyglądać zwłaszcza w pokoju dorastającej młodzieży. Warto go wykorzystać też w lokalu usługowym np. salonie tatuażu czy pubie.

Mroczna czaszka naniesiona na ścianie na pewno zwróci uwagę Twoich gości i doda wnętrzu charakteru. W katalogu dostępna jest w wielu wersjach, różniących się stylistyką i dodatkami.  Wszystkie szablony zrobiono z profesjonalnej folii samoprzylepnej, która znacznie ułatwia malowanie motywu. Dodatkowo możesz samodzielnie wybrać rozmiar produktu, dlatego z jego pomocą ozdobisz nawet bardzo duże pomieszczenie. 

«1 / 1»
«1 / 1»

Wzór czaszki na ścianie to idealne rozwiązanie dla osób lubiących wystrój wnętrz z pazurem. Taki wzór nadaje indywidualny i nietypowy charakter każdemu wnętrzu. Zastosowanie szablonu malarskiego pozwoli w szybki i łatwy sposób zmienić wnętrze Twojego pokoju i sprawi ze czaszka na ścianie będzie wyglądać jak prawdziwe arcydzieło.

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2019 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl