575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

szablony malarskie drzewa galezie

Chcesz odmienić wygląd swojego mieszkania niskim nakładem środków? Polecamy szablony malarskie, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym! Prezentujemy piękne motywy przedstawiające drzewa i gałęzie, którymi możesz z powodzeniem ozdobić ścianę w dowolnym pomieszczeniu. Oferujemy bardzo duży wybór produktów w tej kategorii, które różnią się od siebie kształtem i dodatkowymi elementami. 

Majestatyczne drzewo to uniwersalny wzór, który sprawdzi się w każdej aranżacji. Szablon malarski z tym motywem polecamy zwłaszcza do salonu lub sypialni, jednak możesz go wykorzystać właściwie w każdym pomieszczeniu. Poszczególne kompozycje dodatkowo ozdobiono zwierzętami, np. kotem czy ptakiem, które siedzą wśród gałęzi. Masz do dyspozycji kilka różnych rozmiarów, dlatego łatwiej dopasujesz zakup do wielkości ściany. 

«123 / 3»
«123 / 3»

Dla miłośników obcowania z naturą mamy w swojej ofercie szablony malarskie z kategorii drzewa i gałęzie. Są to uniwersalne wzory , które sprawdza się jako dekoracja domu, korytarza w firmie, czy gabinetu prezesa. Świetnie wkomponują się w klasycznie urządzone wnętrza, ale ciekawie będą też wyglądały jako przełamanie nowoczesnego stylu. Szablony malarskie samoprzylepne są niezwykle łatwe w użyciu. Poniżej prezentujemy ofertę i przedstawiamy możliwości zastosowana szablonów malarskich drzewa i gałęzie.

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2019 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl