575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

szablony malarskie geograficzne

Wybierając dekoracje ścienne do swojego mieszkania, warto uwzględnić szablony malarskie, które pozwolą Ci odmienić wygląd wnętrza niskim kosztem. W sklepie internetowym Deco Wall znajdziesz niesamowite motywy geograficzne, przedstawiające kontury poszczególnych krajów czy kontynentów. To uniwersalna opcja pasująca do każdej aranżacji i sprawdzi się w pomieszczeniu nowoczesnym oraz klasycznym.

Z pomocą szablonu malarskiego z serii geograficznej możesz zyskać ciekawą dekorację w swoim salonie, sypialni lub przedpokoju. Takie rozwiązanie polecamy również do pokoju dziecka w wieku szkolnym. Wszystkie produkty oferowane przez nas mają atrakcyjną cenę i doskonałą jakość. Każdy wzornik składa się z warstwy samoprzylepnej, więc umieszczenie motywu na ścianie jest niezwykle proste. 

«1 / 1»
«1 / 1»

Szablony malarskie to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą coś zmienić w swoim mieszkaniu bez kosztownego remontu. Wykonany ze specjalnej folii szablon dokładnie przylega do malowanej powierzchni i sprawia, że malowanie to prawdziwa przyjemność. Mapa świata na ścianie nada swoistego charakteru i klimatu wnętrzu.

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2019 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl