575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

szablony malarskie do kuchni

W trakcie aranżacji swojej kuchni musisz pamiętać o odpowiedniej dekoracji ścian. Jeśli zależy Ci na ciekawym efekcie niskim kosztem, to nasze szablony malarskie powinny przypaść Ci do gustu. Przygotowaliśmy duży wybór wzorów, których tematyka nawiązuje do sztuki kulinarnej i jedzenia. Z ich pomocą uzyskasz interesujący efekt i sprawisz, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne. 

Nowoczesny szablon malarski pozwoli Ci stworzyć piękne wzory na ścianie i nie musisz przy tym mieć zdolności plastycznych. Nasze wzorniki z serii kuchnia zostały zaopatrzone w folię dobrej jakości, której spód pokryto warstwą samoprzylepną. Takie rozwiązanie umożliwia łatwą i dokładną aplikację motywu. Aby lepiej dopasować zakup do wielkości pomieszczenie, wybierz jeden z wielu rozmiarów w trakcie składania zamówienia. 

«1234 / 4»
«1234 / 4»

Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat w swojej kuchni, proponujemy wykorzystać nasze szablony malarskie. Spośród wzorów w kategorii kuchnia na pewno każdy znajdzie coś co idealnie będzie pasowało do jego kuchni. Sporządzanie posiłków może być jeszcze przyjemniejsze jeśli będzie odbywało się w przyjaznym dla oka otoczeniu

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2019 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl