575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

szablony malarskie graffiti

W nowoczesnym mieszkaniu warto postawić na odważne dekoracje, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Jeśli cenisz sobie nietuzinkowe rozwiązania, to szablony malarskie z graffiti powinny wzbudzić Twoje zainteresowanie. W sklepie Deco Wall zebraliśmy dziesiątki inspirujących wzorów, które możesz wykorzystać w salonie, pokoju młodzieżowym czy przedpokoju. Desenie tego typu polecamy również na potrzeby lokali usługowych.

Motyw przedstawiający uliczne graffiti to doskonała opcja na odświeżenie pomieszczenia i nadanie mu ciekawego oblicza. Szablon malarski z takim wzorem zakupisz w bardzo dobrej cenie. Dodatkowo masz możliwość wybrania wymiaru produktu, przez co będzie doskonale pasować do każdego wnętrza. Nasze dekoracje ścienne wyróżniają się doskonałą jakością, zrobiono je z niezawodnej folii samoprzylepnej, która ułatwia aplikację wzoru na ścianę.

«12 / 2»
«12 / 2»

Malowanie ścian za pomocą szablonów malarskich to świetna zabawa. Wzory z kategorii graffiti świetnie wpasują się w wystrój pokoju nastolatka. Możesz połączyć świetną zabawę ze swoim dzieckiem, ze zmianą wystroju jego pokoju, z którego na pewno bardzo się ucieszy. Szablony malarskie samoprzylepne wykonane są ze specjalnej folii szablonowej, która pozwala idealnie namalować pożądany wzór.

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2019 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl