575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Meble wielkogabarytowe.

Zrobiliście remont, kupiliście mieszkanie, już jest tak pięknie, ale pozostaje jakiś olbrzymi, niewymiarowy relikt z przeszłości z którym nie wiadomo co zrobić. Kiedy mamy małą, brzydką szafkę, można ją wyrzucić. A co w sytuacji, kiedy tym brzydactwem jest dwumetrowa stara szafa typu „Komandor”? Wyrzucić szkoda, bo w sumie gdzieś te wszystkie rzeczy trzeba trzymać, a nowa szafa jest droga.

Tego typu meble mają ten plus, że sporo pomieszczą, nie musimy dodatkowo zagracać pokoju wielką meblościanką (szczególnie gdy mieszkamy w wielkiej płycie). Możemy sobie też optycznie powiększyć pomieszczenie, jeśli drzwi mają fronty lustrzane.

Jakiś czas temu nasza klientka poprosiła o pomoc w doborze fototapety na starą szafę (z lat 80’). Drzwi mebla były niestandardowych rozmiarów, konkretnie 248x76, czyli wąskie i długie, a po środku lustro.

Zobaczcie sami:

                                        Doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zestawienie ze sobą dwóch różnych fototapet w podobnym klimacie. Wybierając wielkoformatową fototapetę na takie miejsce jak drzwi warto dodatkowo wziąć po uwagę opcję laminowania. Zabezpieczy to wydruk przed kurzem, odciskami palców, tłuszczem, a także drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas użytkowania. W tym miejscu chcemy przypomnieć, że wykonujemy fototapety na dowolny wymiar.

Ustaliliśmy z klientką jaki motyw ja interesuje i nasz wybór skupił się na tych dwóch wzorach:


                    

Relacja z samodzielnego oklejania szafy, będzie w odrębnym poście. Tutaj  pokazujemy efekt zaraz po zamontowaniu tapet na drzwiach :                                 

Jak widzicie boki szafy pozostały w poprzedniej okleinie. Doradziliśmy, aby nie docinać pasków, tylko je pomalować. Pani Ania wybrała czarną, matową emalię akrylową kupioną w markecie, pierwszą z brzegu ze średniej półki cenowej. Puszka miała 0,4 litra i po położeniu podwójnej warstwy zostało jej jeszcze połowę.

 

 Efekt końcowy:

                                   

 

Jak Wam się podoba?   Naszym zdaniem wygląda jak za miliony monet.

Zajrzyjcie do naszego sklepu, znajdziecie tam mnóstwo ciekawych wzorów.

 

 

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2020 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl