575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

naklejki kolorowe koparka zestaw 32

Rozmiar szer x wys: wybierz
Układ: wybierz

Cena: 39,00 złNaklejki wykonane są z samoprzylepnej folii firmy Oracal, która doskonale przylega do podłoża. Bardzo trwała, łatwa w montażu, nadaje się na wszystkie idealnie gładkie powierzchnie w szczególności meble, drzwi, powierzchnie szklane czy równe gładkie ściany. Matowa powierzchnia nie odbija refleksów świetlnych dzięki czemu idealnie odzwierciedla kolory. Doskonała jakość zadruku. Do czyszczenia wystarczy sucha szmatka.


Uwaga

W przypadku pomalowania ściany farbą lateksową (farby zmywalne z wysoką zawartością lateksu, ceramiczne, hybrydowe, najczęściej z oznaczeniem do szorowania lub plamoodporna) mogą wystąpić problemy z przyczepnością naklejek (odchodzą krawędzie). Nie uwzględniamy reklamacji związanych     z malowaniem szablonów na ścianach pomalowanych tego typu farbami.

Czas realizacji to 2-3 dni robocze od momentu wpłaty na konto. W przypadku opcji za pobraniem zamówienia realizujemy według kolejności zgłoszenia. Czas realizacji to około 2-3 dni robocze. Do każdej przesyłki dołączona jest  instrukcja naklejania

Zapytaj o produkt

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2019 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl