575 200 025 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Fototapeta zwierzęta 4346

Rozmiar szer x wys: wybierz
Układ: wybierz
Kolorystyka: wybierz
Laminowanie: wybierz
Materiał: wybierz
Akcesoria: wybierz

Cena: 45,00 złMetoda Druku:

Fototapeta Samoprzylepna matowa

Jest to samoprzylepna folia matowa, która doskonale przylega do podłoża. Bardzo trwała, łatwa w montażu nadaje się na wszystkie gładkie powierzchnie w szczególności meble, drzwi, powierzchnie szklane czy ściany. Matowa powierzchnia nie odbija refleksów świetlnych dzięki czemu idealnie odzwierciedla kolory. Doskonała jakość zadruku. Folię kleimy na zakładkę. Tyko fototapeta laminowana posiada właściwości zmywalne. Jeśli masz ścianę pomalowaną farbą z dużą zawartością lateksu(farby ceramiczne, hybrydowe, teflonowe) to fragment pod fototapetę należy dodatkowo zagruntować. W przeciwnym razie fototapeta może się odklejać. ;                                                                                 &n;

Przeznaczenie: równe, gładkie ściany, meble

 

 

Fototapeta flizelinowa 290g

Jest to elastyczny materiał z domieszką PCV na podłożu flizelinowym 290g. Wysokiej jakości, wytrzymały, świetnie zamaskuje nierówności ściany oraz drobne pęknięcia. Pozwala ścianom "oddychać", dzięki czemu nadaje się do rożnego rodzaju pomieszczeń.W przypadku łazienki tapeta powinna być dodatkowo laminowana. Bardzo łatwy w montażu. Materiał po laminowaniu posiada właściwości zmywalne, do czyszczenia wystarczy delikatnie zwilżoną miękką i czysta szmatka. Fototapetę kleimy na styk. Zalecamy klej do tapet o podłożu flizelinowym np METYLAN DIRECT Klej nakładamy tylko na ścianę.

Przeznaczenie: delikatnie nie równe ściany

 

Fototapeta flizelinowa 350g

Jest to gładki elastyczny materiał na podłożu flizelinowym. Wysokiej jakości, wytrzymały, odporny na zarysowania, Materiał posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz certyfikat niepalności klasy B1, M1, Euro. Dzięki wzmocnionej strukturze do 350g świetnie zamaskuje nierówności ściany oraz drobne pęknięcia. Pozwala ścianom "oddychać", dzięki czemu nadaje się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń, w przypadku łazienki fototapeta powinna być dodatkowo laminowana. Bardzo łatwy w montażu. Materiał ten jest zmywalny, do czyszczenia wystarczy delikatnie zwilżoną miękką i czysta szmatka. Fototapetę kleimy na styk. Zalecamy klej do tapet o podłożu flizelinowym np METYLAN DIRECT Klej nakładamy tylko na ścianę.

Przeznaczenie: delikatnie nie równe ściany

 

Laminowanie

Laminowanie dotyczy tylko: folii samoprzylepnej, tapety flizelinowej 260g oraz tapety flizelinowej 350g. Laminat dodatkowo zabezpieczy wydruk przed wilgocią, kurzem , odciskami palców, tłuszczem a także drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas użytkowania. Laminowanie chroni również kolory przed blaknięciem. Fototapety laminowane świetnie sprawdzą się w kuchni  łazience oraz pokoju dziecięcym.

Zapytaj o produkt

575 200 025

Odbiór osobisty

ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

© 2019 DecoWall Świat Pieknych Ścian : Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl